KONST / Litografier / Färglitografi 16186113
nr 1618 6113
Björn Krestesen
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 77/300, daterad -95, figuriner. Färglitografi, bildmått: 39x55 cm, yttermått inklusive ram: 58x76 cm
Björn Krestesen, svensk målare född i Nacka 1951.
Utrop:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 20:15:00
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor